İzleyiciler

25 Eylül 2012 Salı

MAX FACTOR FALSE LASH EFFECT 24 MASKARA

HERKESE S.A .BUGÜN SİZLER İLE BENİM İÇİN OLMAZSA OLMAZ ÜRÜNLERDEN OLAN MASKARA İLE İLGİLİ POST YAZMAK İSTEDİM.ÇOK FAZLA MAKYAJ YAPMAM.AMA BELİRLİ BAZI ÜRÜNLERİM VARDIR Kİ ONLAR HER ZAMAN ELİMİN ALTINDA OLURLAR.BUNLARDAN BİRİSİDE MASKARADIR.MAKYAJ YAPMAYA BAŞLADIĞIM GÜNDEN BERİ MASKARA OLARAK MAX FACTOR'U TERCİH ETMİŞİMDİR.DİĞER FİRMALARIN ÜRÜNLERİNİDE KULLANMIŞIMDIR ANÇAK BİTMELERİNİ BİLE BEKLEMEYEREK MAX FACTOR'E DÖNÜŞ YAPMIŞIMDIR.UZUN SÜRE 2000 CALORİE ÜRÜNÜNÜ BEĞENEREK KULLANDIM.DAHA SONRA İSE FALSE LASH EFFECT'İ KULLANMAYA BAŞLADIM.ÜRÜNDEN MEMNUNDUM ÜRÜNÜM BİTİNCE YENİSİNİ ALMAK İÇİN GİTTİĞİM MAĞAZADAKİ FİRMA ÇALIŞANI BANA MAX FACTOR FALSE LASH EFFECT 24'Ü ÖNERDİ.ÖZELLİK OLARAK DİĞER ÜRÜN İLE AYNI OLDUĞUNU BU ÜRÜNÜN EK ÖZELLİĞİNİN 24 SAAT KALICI OLDUĞUNU BELİRTİ BENDE AYNI MARKANIN ÜRÜNÜ OLDUĞU İÇİN DÜŞÜNMEDEN ALDIM.ÜRÜN İÇİN FİRMA TARAFIDAN YAPILAN AÇIKLAMA ŞU:''False Lash Effect 24 sayesinde gün içerisinde, akşama kadar maskarayı yenileme ihtiyacının ortadan kalkması çünkü bu genellikle pıhtılanmaya neden olur. Bu son yenilik kirpiklerin 24 saate kadar dolgun ve birbirinden ayrık görülmesini sağlıyor''DENİLİYOR ANÇAK BEN BU YORUMLARIN HİÇ BİRİNE KATILMIYORUM.ÜRÜNÜN KIVAMI ÇOK KOYU VE BU SEBEPLE SÜRMESİ HİÇ RAHAT DEĞİL.SÜRDÜKTEN SONRA İSE KİRPİKLERDE KALIN BİR TABAKA OLUŞTURUP TOPAK TOPAK OLMASINA NEDEN OLUYOR.KOKUSU  İSE HİÇ HOŞ DEĞİL HAFİF HAFİF ÇAMAŞIR SUYU KOKUSU GELİYOR GÜN İÇİN DE BURNUMA.GÜN İÇİNDE GÖZLERİMİ SULANDIRIP HAFİF YANMALARA SEBEP OLUYOR.BU ÜRÜNÜN BENDE BIRAKTIĞI İZLER BUNLAR BİR DAHA SATIN ALIRMIYIM ? ASLA DENEMEM BİLE.
PEKİ ŞİMDİ NE YAPACAĞIM.TABİKİ ESKİ ÜRÜNÜME YANİ MAX FACTOR FALSE LASH EFFECT MASKARAYA DÖNÜŞ YAPACAĞIM.UMARIM KALDIĞIMIZ YERDEN İLİŞKİMİZE DEVAM EDEBİİRİZ :) BYE BYENOT:RESİMLER İNTERNETTEN ALINTIDIR.

3 yorum:

  1. benimde deneemk istediğim bir ürün bu

    YanıtlaSil
  2. Yıllardır max factor ürünlerini kullanırım. İlk kez farklı bir marka aldım ve pişman oldum. Bu ürünü tanıttığınız için teşekkür ederim. Mutlaka alıcam.

    YanıtlaSil
  3. Merhaba, web sitenizi google'da makyajla ilgili web sitelerini gezerken buldum. Ben de makyaj videolariyla ilgili bir web sitesi açtım ve sizin gibi tecrübeli isimlerden tanıtım için yardım rica ediyorum. Kısa da olsa bir yazıyla veya sosyal medyada makyajvideolari.com 'dan bahsedebilirseniz cok sevinirim. Tesekkurler, Deniz

    YanıtlaSil