İzleyiciler

18 Eylül 2012 Salı

ARMİNE ETEK VE ARMİNE ETEK PANTOLON

HERKESE S.A İYİSİZ İNŞALLAH? RABBİME ÇOK ŞÜKÜR BİZDE YUVARLANIP GİDİYORUZ.BENDEKİ GELİŞMELER SIRASI İLE ŞÖYLE OĞLUM ARTIK KREŞİNE MUTLU MUTLU GİDİYOR.( MAŞALLAH SÜBHANALLAH) BUGÜN DİKİŞ KURSUM İÇİN İSMEK'E GİTTİĞİMDE HOCAMIZ İLE SOHBET ETTİK VE KENDİSİNİN BEŞ SENEDİR HAC KURASINA KATILDIĞINI VE BU SENE KURANIN ONLARA ÇIKTIĞINI ÖĞRENDİK.BUNDAN DOLAYI BİZİM KURS EKİMDE DEĞİL KASIM BAŞINDA AÇILACAKMIŞ.HEM HOCAM AÇISINDAN HEM KENDİ ACIMDAN ÇOK SEVİNDİM.KURS ÇIKIŞI Bİ ARMİNE YAPTIM VE GÖRDÜĞÜNÜZ ŞU ETEĞİ 129.90 TL İKEN 34.90 TL YE ALDIM.
İNANIN BENDE ÇOK DAHA GÜZEL DURDU.DEVAMINDA İSE 139.90 TL OLAN PANTOLON ETEĞİ 49.90 TL YE ALDIM.
GERÇEKTEN İLK BAKIŞTA ETEK GİBİ DURUYOR.ANÇAK ADIM ATINCA PAÇALARINDAKİ AYRIMDAN ANLAŞILIYOR PANTOLON ETEK OLDUĞU.SEZONUNDA ETİKET FİYATINDAN ALSAM ÇOK ÜZÜLÜRDÜM.BU HAFTA VEYA ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA ARMİNE'NİN FABRİKA SATIŞ MAĞAZASINA GİDECEĞİM  ORADANDA BOL BOL UYGUN FİYATLI GANİMETLERLE DÖNERİM İNŞALLAH.ŞİMDİ GİDİP ÇOCUĞUMUN ÇANTASINI HAZIRLAMALIYIM.HERKESE HAYIRLI GECELER.


NOT: GÖRSELLER İNTERNETTEN ALINTIDIR ÇÜNKÜ TABLETİM SERVİSE GİTTİ .FIRSAT BULURSAM  Bİ ARA BU KONUYUDA YAZARIM İNŞALLAH. BYE BYE

3 yorum:

 1. İkisininde modelleri süper canım güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 2. Annem Belmek in resim kursuna gidiyor 5-6 senedir. Ben de dikişi çok istedim ama hafta içi oluyormuş. Ben haftanın 6 günü çalışıyorum. Ama ahdettim bu dikiş işini öğreneceğim :)

  YanıtlaSil
 3. güle güle kullanın inşallah arminenin outleti nerede acaba?

  esra betül

  YanıtlaSil